Balık Burcu Kadını Özellikleri

Balık Kadını

Balık Burcu insanları Zodyak’ın en romantik insanları ise, bu burcun kadınları da en dişi olanları sayılır.

Balık Burcu kadını için hayal kurmak, hayat demektir. Bol bol düş kurmak, bazı insanların kahve tiryakiliği gibi bir şey sayılır onun açısından. Tıpkı burcunun erkeği gibi, o da hayata pembe gözlüklerin ardından bakar.

Gerçekte Balık Burcu kadını tanıdığınız en sanatsever ve yaratıcı bir insan olabilir. Boş kafalı bir romantik değildir. Fakat utangaç, duygusal görünüşünün aksine, zayıf kişilikli bir kadın olduğu sanılmamalıdır. Burcunun erkeği onun gözünde bir kuvvet abidesi gibidir. Zaten zor durumda kaldığı zaman kendisine omuz verecek bir güvenilir erkeğe daima kendisini muhtaç hisseder.

Balık, Zodyak'ın son burcunun işaretidir. Balık Burcu kadını için hayat bazen bir hayalden farksızdır. Gerçeklerle baş etmek zorunda kalınca, güç durumlarda kalabilir. Başarısız gönül serüvenlerine tanıklık etmekten hiç hoşlanmaz. Sürekli rüyalarındaki hayat arkadaşının arayışı içinde olduğundan, bir türlü beklediğini bulamaz ve sık sık kalbi kırılır.

Zıt burcu olan Başak Burcu kadının bir özelliğine onda da rastlanabilir. Onun gibi başkalarına hizmet vermeye adeta bayılır. Tıpkı burcunun erkeği gibi, o da sık sık depresyonlara ve bunalımlara sürüklenebilir. Kaçmak için de, yine erkeği gibi, teselliyi içkide arayabilir.

Balık Burcu kadınının malî konulardaki kayıtsızlığı, iş hayatında onun devamlı destek görmesini gerektirebilir.